Drag

Collectürk Alacak Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş

Çağrı Merkezi Alt Yapısı

Image Image Image
Image
Çağrı Merkezi Alt Yapısı

• Collectürk, santral alt yapısı olarak Genesys Interactive Intelligence kullanmaktadır. Proje bazlı olarak IB ve OB arama kuralları set edilebilmektedir.

• Ses ve konuşma analizi teknolojisi, etkileşim sırasında oluşabilecek sorunlara anında bildirimle müdahale edebilme olanağı verir. Collectürk, bu teknoloji ile birlikte müşteriler için hayati önem taşıyan kanun ve yönetmeliklere uyum anlamında üstüne düşen sorumluluğu eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

• Collectürk, konuşma kalitesini ve performansını iyileştirmek için veri ve analitikler üzerinden hareket eder, etkileşimleri yapay zekâ desteği ile ölçümler, performansın daha yukarı taşınması adına elde ettiği verileri işleyerek sürece dahil eder.

• Collectürk, Departmanlar arası ve iç iletişimdeki tüm süreçler için JIRA uygulamasını kullanmaktadır.

• Müşteri için önemli olan iş sonuçları, KPI göstergeleri yine müşteri ile belirlenen periyodik zamanlarda arzu edilen yöntem ile (mail, sms, sftp vs) paylaşılır, alınacak aksiyonlara ilişkin verilerin müşteri tarafında takibi ve izlemesi sağlanır. Müşterinin geri bildirimleri değerlendirilerek iş süreçlerine girdi olarak hızlıca aktarılır.

• Collectürk, müşterisinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hizmetlerini şekillendirir. Kurumsal ihtiyaç ve taleplere uygun iş tasarımları yapar. Uygulama ekranları olarak kendi CRM ekranlarını kullanabildiği gibi Müşteriye ait uygulamalara da kolayca entegre olabilir.

• Collectürk’de her proje için ayrı bir ekip görev alır, deneyimli müşteri temsilcilerimiz hem müşteriye hem de müşteriye ait dosyalara odaklı, müşterinin iç ekiplerinden farksız bir performans ile çalışmaktadır.

Copyright © 2023 Collectürk