Drag

Collectürk Alacak Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş

Hakkımızda

Image Image Image
Image
Hakkımızda

2005 yılından beri hizmet veren Collectürk, kurumlara yönelik alacak takip ve tahsilat hizmetleri alanındaki çağrı merkezi, süreç destek ve ilgili operasyonel servislerde Türkiye’nin lider kurumudur.

Grup şirketlerinin 20 yıllık deneyimi ve pratiğiyle Collectürk pazara sunulan en güvenilir gecikmiş alacak operasyonunu yürütmektedir.

Collectürk, kurumsal verimliliğin en önemli koşullarından birinin, alacakların hızlı ve zamanında tahsil edilmesi olduğu günümüz iş dünyasında, sadece bu alanda uzmanlaşarak yetkinliğini artırmıştır.

Sorunlu alacakların tahsilatında deneyimli 100’ü aşkın çalışanla müşteriye özel hizmet veren Collectürk, uçtan uca yürüttüğü tahsilat çözümleriyle dünya ortalamasının üzerinde bir dosya tamamlama oranına sahiptir.

Türkiye’nin lider bankaları başka olmak üzere finans, varlık yönetim şirketleri, telekomünikasyon ve GSM sektörünün lider firmaları, enerji, kozmetik, sigorta, güvenlik sektörü firmalarını da içine alan geniş bir sektör deneyimine sahiptir.

Collectürk tahsilat çözümleri, yasal yönetmeliklere, mevzuata ve uluslararası standartlara tam uyumludur, Bilgi Güvenliği Politikası ve ISO 27001:2013, ISO 9001:2015 ISO 15838:2019, ISO 10002:2016 sertifikasyonlarına sahiptir.

Copyright © 2023 Collectürk